שליח עד הבית חינם בכל רכישה מעל 249 ש"ח

תנאי שימוש

החזר כספי
חנות זו מתחייבת להחזר כספי בתוך 7 ימים
מדיניות תשלומים
חנות זו מקבלת בשלב זה רק תשלומים ב- PayPal או באיסוף עצמי. ההזמנה תעבור לשלבי הכנה עם הסדרת התשלום המלא עבורה. הזמנות שלא תשולמנה בטווח של 3 ימי עסקים לא תכובדנה ותבוטלנה. בכל בעיה בנושא תנאי תשלום - אתם מוזמנים לפנות אליי ואשמח לסייע.
מדיניות משלוחים
כל ההזמנות נשלחות בדואר רשום דרך דואר ישראל, אלא אם נעשית פנייה מהקונה לשידרוג אופן המשלוח. לאחר משלוח ההזמנה, הקונה יקבל את מספר המעקב של החבילה. המשלוח ייעשה לכתובת המופיעה בחשבון הפייפאל של הקונה ולא לכתובת אחרת. במידה ואתם מבקשים לשלוח את ההזמנה לכתובת אחרת מזו המופיעה בחשבון הפייפאל של הקונה אנא עדכנו את הפרטים בעת ההזמנה ב"הערות למוכר" או שילחו לי הודעה מיידית למייל: sales@gemazone.com. אנא אפשרו זמן טיפול בהזמנה של 2-4 ימי עסקים. בעיתות חג ומועד ייתכנו עיכובים בשילוח. עלויות השילוח לא תוחזרנה למקבל. במידה והלקוח מבקש להחזיר את הרכישה, הזיכוי יינתן על המוצר עצמו, ללא דמי המשלוח. משלוח בינלאומי - אני אשמח לשלוח גם לחו"ל. השילוח ייעשה גם הוא בדואר רשום דרך דואר ישראל. להלן מחירוני המשלוחים: דואר רשום בארץ - 15 ש"ח דואר שליחים בארץ - 50 ש"ח דואר רשום לחו"ל - 18 ש"ח שירות אקו פוסט לחו"ל - 40 ש"ח משלוח EMS לחו"ל - 110 ש"ח
מדיניות החלפות והחזרות
כל תכשיט מיוצר לפי הזמנה. אי לכך, יש לאפשר 2-4 ימי עסקים מיום התשלום ועד למשלוח המוצר. במקרה ומסיבה כלשהי הלקוח מעוניין לבטל את הקנייה, יש להודיע לחנות בהודעה כתובה או במייל במהלך 24 השעות הראשונות מרגע ההזמנה. פריטים שנשלחו לקונה ניתן להחזיר וזאת בתוך 7 ימים מיום קבלת ההזמנה, וזאת בתנאי כי התכשיט נמצא במצב ובאריזה המקורית בהם התקבל. במקרה של מוצר פגום או טעות מצד המוכר בהזמנה, וזאת בתנאי שהתקבלה הודעה על כך מהלקוח בתוך 7 ימים מקבלת ההזמנה על ידו, המוכר יישא בעלויות משלוח חוזר. בכל מקרה אחר של ביטול הזמנה יישא הקונה בעלויות המשלוח.